Аналіз фінансових результатів підприємства готельного господарства

Курсова робота (код: sam299)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових результатів підприємств
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансових результатів підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ГК «Затишок»
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових результатів підприємства готельного господарства в умовах ринкових відносин
5. Методика аналізу фінансових результатів підприємства готельного господарства в умовах ринкових відносин
6. Аналіз фінансових результатів підприємства готельного господарства в умовах ринкових відносин в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства фінансових результатів підприємства готельного господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність готельного господарства, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розглянуто методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано економічну сутність діяльності підприємств готельного бізнесу, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто організаційно-інформаційну модель аналізу, оглянуто аналіз структури і динаміки фінансових результатів підприємства готельного господарства, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено методику факторного аналізу, оцінено економічний аналіз якості користування, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку