Аналіз фінансових результатів підприємства готельного господарства

Курсова робота (код: sam299)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових результатів підприємств
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансових результатів підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ГК «Затишок»
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових результатів підприємства готельного господарства в умовах ринкових відносин
5. Методика аналізу фінансових результатів підприємства готельного господарства в умовах ринкових відносин
6. Аналіз фінансових результатів підприємства готельного господарства в умовах ринкових відносин в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства фінансових результатів підприємства готельного господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність готельного господарства, надано мету і завдання курсової роботи, а також визначено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження досліджено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розкрито теорію аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, розглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, окреслено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу фінансових результатів підприємства готельного господарства, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто методику факторного аналізу, з'ясовано економічний аналіз якості користування, простежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку