Облік, аналіз і аудит основних засобів підприємства

Курсова робота (код: sam300)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності ІДП «Норіс-Україна»
2. Організація обліку і аудиту в ІДП «Норіс-Україна»
3.1. Фінансовий облік основних засобів
3.2. Організація і методика аудиту основних засобів підприємств
3.3. Аналіз стану і використання основних засобів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку основних засобів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також обстежено наукову новизну курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи розкрито можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, опрацьовано місце і роль фінансового обліку, зумовлено доктрину бухгалтерського обліку основних засобів підприємства, простежено законодавство і наукові посібники і статті, охарактеризовано загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, представлено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В другій частині курсової роботи наведено організацію обліку, вивчено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документи з обліку основних засобів підприємства, надано бухгалтерський облік, окреслено узагальнення показників у звітах підприємства, оглянуто застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження обліку, а також проаналізовано напрями вдосконалення обліку основних засобів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку