Облік, аналіз і аудит основних засобів підприємства

Курсова робота (код: sam300)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності ІДП «Норіс-Україна»
2. Організація обліку і аудиту в ІДП «Норіс-Україна»
3.1. Фінансовий облік основних засобів
3.2. Організація і методика аудиту основних засобів підприємств
3.3. Аналіз стану і використання основних засобів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку основних засобів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі розглянуто актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, оглянуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи представлено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, визначено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, окреслено теоретичний зміст основних засобів підприємства, розроблено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, роз'яснено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, висунуто економічну оцінку підприємства. В другій частині курсової роботи зумовлено організацію обліку, з'ясовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документування основних засобів підприємства, розкрито аналітичний і синтетичний облік, вивчено формування бухгалтерської звітності, надано використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження обліку, а також простежено напрями вдосконалення обліку основних засобів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку