Облік, аналіз і аудит основних засобів підприємства

Курсова робота (код: sam300)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності ІДП «Норіс-Україна»
2. Організація обліку і аудиту в ІДП «Норіс-Україна»
3.1. Фінансовий облік основних засобів
3.2. Організація і методика аудиту основних засобів підприємств
3.3. Аналіз стану і використання основних засобів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку основних засобів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота об'єднує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі представлено актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено об’єкт і предмет дослідження обліку. В пунктах теорії курсової роботи наведено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, розглянуто сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, розкрито теоретичні засади основних засобів підприємства, надано законодавство і наукові посібники і статті, оглянуто роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, сформульовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи обстежено організацію обліку, висвітлено діючу практику ведення обліку, документування основних засобів підприємства, простежено управлінський облік, з'ясовано формування бухгалтерської звітності, зумовлено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках визначено узагальнені результати дослідження обліку, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення обліку основних засобів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку