Фінансовий облік готової продукції та її реалізації на виробничих підприємствах

Курсова робота (код: sam307)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація готової продукції, значення і завдання її обліку.
2. Огляд нормативно-правових актів та спеціальної літератури.
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності та постановки фінансового обліку.
4. Документальне оформлення руху готової продукції.
5. Звітність матеріально відповідальних осіб про рух готової продукції.
6. Синтетичний і аналітичний облік руху готової продукції.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку готової продукції та її реалізації на виробничих підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік готової продукції та її реалізації"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі висвітлено актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи опрацьовано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, сформульовано ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, розглянуто теоретичний зміст запасів підприємства, представлено законодавство і наукові посібники і статті, досліджено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, з'ясовано організаційно-економічну характеристику підприємства. В практичному розділі курсової роботи розкрито організацію обліку, визначено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік готової продукції та її реалізації на виробничих підприємствах, оглянуто бухгалтерський облік, охарактеризовано формування бухгалтерської звітності, обстежено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках простежено узагальнені результати дослідження обліку, а також наведено пропозиції щодо удосконалення обліку запасів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку