Фінансовий облік готової продукції та її реалізації на виробничих підприємствах

Курсова робота (код: sam307)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація готової продукції, значення і завдання її обліку.
2. Огляд нормативно-правових актів та спеціальної літератури.
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності та постановки фінансового обліку.
4. Документальне оформлення руху готової продукції.
5. Звітність матеріально відповідальних осіб про рух готової продукції.
6. Синтетичний і аналітичний облік руху готової продукції.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку готової продукції та її реалізації на виробничих підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік готової продукції та її реалізації"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик об'єднує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі опрацьовано актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також розкрито об’єкт і предмет дослідження обліку. В розділі по теорії курсової роботи охарактеризовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, простежено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, оцінено теоретичні засади запасів підприємства, проаналізовано законодавчі акти, досліджено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, розроблено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи роз'яснено організацію обліку, представлено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документи з обліку готової продукції та її реалізації на виробничих підприємствах, з'ясовано бухгалтерський облік, визначено складання фінансової звітності, вивчено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках наведено узагальнені результати дослідження обліку, а також надано направлення щодо покращення обліку запасів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку