Фінансовий аналіз чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam31)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність чистого прибутку підприємства
2. Дослідження нормативно-правової бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу чистого прибутку
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ЗАТ "Трускавецьтурист"
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу чистого прибутку підприємств
5. Організаційно-інформаційна модель аудиту розрахунків з бюджетом підприємств
6. Застосування новітніх інформаційних технологій при здійсненні аналізу формування і ефективності використання чистого прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки чистого прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, окреслено науковий зміст прибутку підприємства, простежено нормативно-правову базу з аналізу, розглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано теоретичну модель аналізу, роз'яснено методику загального аналізу чистого прибутку підприємств, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку