Фінансовий аналіз чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam31)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність чистого прибутку підприємства
2. Дослідження нормативно-правової бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу чистого прибутку
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ЗАТ "Трускавецьтурист"
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу чистого прибутку підприємств
5. Організаційно-інформаційна модель аудиту розрахунків з бюджетом підприємств
6. Застосування новітніх інформаційних технологій при здійсненні аналізу формування і ефективності використання чистого прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки чистого прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також представлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено теорію аналізу прибутку підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено економічний аналіз об’єкта дослідження, проаналізовано організаційно-інформаційну модель аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз чистого прибутку підприємств, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано економічний аналіз якості користування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку