Фінансовий аналіз чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam31)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність чистого прибутку підприємства
2. Дослідження нормативно-правової бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу чистого прибутку
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства ЗАТ "Трускавецьтурист"
4. Організаційно - інформаційна модель аналізу чистого прибутку підприємств
5. Організаційно-інформаційна модель аудиту розрахунків з бюджетом підприємств
6. Застосування новітніх інформаційних технологій при здійсненні аналізу формування і ефективності використання чистого прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки чистого прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження зумовлено місце аналізу в управлінні підприємством, представлено сутнісне значення прибутку підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності чистого прибутку підприємств, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено здійснення чинникового аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку