Аналіз і оцінка кредитного обслуговування підприємства установами банків

Курсова робота (код: sam316)

Предмет:
економіка підприємства

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи кредитного обслуговування підприємств установами банків

1.1. Роль і функції кредитів у ринковому середовищі
1.2. Класифікація банківських кредитів

Розділ 2. Аналіз кредитного забезпечення підприємства

2.1. Розвиток кредитування підприємств банківськими установами
2.2. Оцінка кредитної діяльності Філії №3 ВАТ «АКБ «Капітал»

Розділ 3. Напрями пожвавлення кредитного обслуговування підприємств Філії №3 ВАТ «АКБ «Капітал»

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства кредитного обслуговування підприємств установами банків, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі окреслено актуальність діяльності комерційних банків, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також обстежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, надано економічну сутність банківської системи, представлено нормативно-правову базу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності кредитного обслуговування підприємств установами банків, з'ясовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, охарактеризовано методику факторного аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу банківської системи в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку