Аналіз і оцінка кредитного обслуговування підприємства установами банків

Курсова робота (код: sam316)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи кредитного обслуговування підприємств установами банків

1.1. Роль і функції кредитів у ринковому середовищі
1.2. Класифікація банківських кредитів

Розділ 2. Аналіз кредитного забезпечення підприємства

2.1. Розвиток кредитування підприємств банківськими установами
2.2. Оцінка кредитної діяльності Філії №3 ВАТ «АКБ «Капітал»

Розділ 3. Напрями пожвавлення кредитного обслуговування підприємств Філії №3 ВАТ «АКБ «Капітал»

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства кредитного обслуговування підприємств установами банків, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі наведено актуальність діяльності комерційних банків, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто сутнісне значення банківської системи, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, опрацьовано організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки кредитного обслуговування підприємств установами банків, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу банківської системи в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку