Оцінка і аналіз якості і ефективності використання основних засобів

Курсова робота (код: sam317)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу якості і ефективності використання основних засобів

1.1. Економічна характеристика аналізу якості та ефективності використання основних засобів
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань дослідження

Розділ 2. Аналіз основних засобів підприємства

2.1. Організаційна характеристика ПП «Укртехнік»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
2.3. Загальний аналіз основних засобів
2.4. Аналіз якості та ефективності використання основних засобів

Розділ 3. Методика аналізу якості та ефективності використання основних засобів на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства якості і ефективності використання основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "економіка підприємства використання основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено сутнісне значення основних засобів підприємства, розроблено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи сформульовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз якості і ефективності використання основних засобів, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано економічний аналіз якості користування, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку