Оцінка і аналіз якості і ефективності використання основних засобів

Курсова робота (код: sam317)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу якості і ефективності використання основних засобів

1.1. Економічна характеристика аналізу якості та ефективності використання основних засобів
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань дослідження

Розділ 2. Аналіз основних засобів підприємства

2.1. Організаційна характеристика ПП «Укртехнік»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
2.3. Загальний аналіз основних засобів
2.4. Аналіз якості та ефективності використання основних засобів

Розділ 3. Методика аналізу якості та ефективності використання основних засобів на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства якості і ефективності використання основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "економіка підприємства використання основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також надано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження окреслено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено науковий зміст основних засобів підприємства, висвітлено нормативно-правову базу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи проаналізовано економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто теоретичну модель аналізу, обстежено методику загального аналізу якості і ефективності використання основних засобів, розглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, роз'яснено здійснення чинникового аналізу, наведено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу основних засобів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку