Оцінка і аналіз якості і ефективності використання основних засобів

Курсова робота (код: sam317)

Предмет:
економіка підприємства

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу якості і ефективності використання основних засобів

1.1. Економічна характеристика аналізу якості та ефективності використання основних засобів
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань дослідження

Розділ 2. Аналіз основних засобів підприємства

2.1. Організаційна характеристика ПП «Укртехнік»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів
2.3. Загальний аналіз основних засобів
2.4. Аналіз якості та ефективності використання основних засобів

Розділ 3. Методика аналізу якості та ефективності використання основних засобів на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства якості і ефективності використання основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "економіка підприємства використання основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також розроблено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження вивчено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано економічну сутність основних засобів підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, роз'яснено організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено методику загального аналізу якості і ефективності використання основних засобів, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, зумовлено економічний аналіз якості користування, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу основних засобів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку