Аналіз розрахунків з постачальниками підприємства

Курсова робота (код: sam318)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність розрахунків підприємств з постачальниками
2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аналізу розрахунків з постачальниками
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Готельний комплекс «Верховина»
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з постачальниками підприємства готельного бізнесу
5. Методика аналізу розрахунків з постачальниками підприємства готельного бізнесу
6. Методика аналізу розрахунків з постачальниками на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з постачальниками підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з постачальниками"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки грошових потоків, наведено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження зумовлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено економічну сутність розрахунків підприємства, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи висвітлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, вивчено організацію і здійснення оцінки наявності розрахунків з постачальниками підприємства, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, розроблено методику факторного аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу розрахунків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку