Аналіз розрахунків з постачальниками підприємства

Курсова робота (код: sam318)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність розрахунків підприємств з постачальниками
2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аналізу розрахунків з постачальниками
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Готельний комплекс «Верховина»
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з постачальниками підприємства готельного бізнесу
5. Методика аналізу розрахунків з постачальниками підприємства готельного бізнесу
6. Методика аналізу розрахунків з постачальниками на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з постачальниками підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з постачальниками"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки грошових потоків, наведено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено сутнісне значення розрахунків підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено організацію і здійснення оцінки наявності розрахунків з постачальниками підприємства, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, досліджено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу розрахунків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку