Аналіз розрахунків з постачальниками підприємства

Курсова робота (код: sam318)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність розрахунків підприємств з постачальниками
2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аналізу розрахунків з постачальниками
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Готельний комплекс «Верховина»
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з постачальниками підприємства готельного бізнесу
5. Методика аналізу розрахунків з постачальниками підприємства готельного бізнесу
6. Методика аналізу розрахунків з постачальниками на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з постачальниками підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з постачальниками"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність оцінки грошових потоків, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано теорію аналізу розрахунків підприємства, надано законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, представлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито вертикальний і горизонтальний аналіз розрахунків з постачальниками підприємства, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку