Аналіз фінансового потенціалу підприємства

Курсова робота (код: sam320)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в систем управління фінансовим потенціалом

1.1. Економічна характеристика фінансового потенціалу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань теми дослідження

Розділ 2. Аналіз фінансового потенціалу підприємства

2.1. Характеристика ПП «Серпень»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового потенціалу підприємства
2.3. Загальний аналіз фінансового потенціалу
2.4. Факторний аналіз фінансового потенціалу

Розділ 3. Методика аналізу фінансового потенціалу підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансового потенціалу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність оцінки господарювання підприємств, розкрито мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено економічну сутність діяльності підприємств, висунуто нормативно-правову базу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, охарактеризовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розглянуто теоретичну модель аналізу, представлено методику загального аналізу фінансового потенціалу підприємства, окреслено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано методику факторного аналізу, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, з'ясовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку