Аналіз фінансового потенціалу підприємства

Курсова робота (код: sam320)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в систем управління фінансовим потенціалом

1.1. Економічна характеристика фінансового потенціалу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань теми дослідження

Розділ 2. Аналіз фінансового потенціалу підприємства

2.1. Характеристика ПП «Серпень»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового потенціалу підприємства
2.3. Загальний аналіз фінансового потенціалу
2.4. Факторний аналіз фінансового потенціалу

Розділ 3. Методика аналізу фінансового потенціалу підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансового потенціалу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність оцінки господарювання підприємств, окреслено мету і завдання дослідження, а також розроблено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження охарактеризовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оглянуто економічну сутність діяльності підприємств, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, роз'яснено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано економічний аналіз об’єкта дослідження, представлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності фінансового потенціалу підприємства, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, надано методику факторного аналізу, опрацьовано економічний аналіз якості користування, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку