Аналіз фінансового потенціалу підприємства

Курсова робота (код: sam320)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в систем управління фінансовим потенціалом

1.1. Економічна характеристика фінансового потенціалу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань теми дослідження

Розділ 2. Аналіз фінансового потенціалу підприємства

2.1. Характеристика ПП «Серпень»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового потенціалу підприємства
2.3. Загальний аналіз фінансового потенціалу
2.4. Факторний аналіз фінансового потенціалу

Розділ 3. Методика аналізу фінансового потенціалу підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансового потенціалу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки господарювання підприємств, наведено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оглянуто науковий зміст діяльності підприємств, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності фінансового потенціалу підприємства, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено методику факторного аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, представлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку