Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam322)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Стовед»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку підприємства.
2.3. Загальний аналіз прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування, розподілу та використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування, розподілу та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також розроблено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи охарактеризовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано економічну сутність прибутку підприємства, висвітлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, простежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, вивчено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено аналіз структури і динаміки формування, розподілу та використання прибутку підприємства, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто методику факторного аналізу, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку