Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam322)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Стовед»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку підприємства.
2.3. Загальний аналіз прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування, розподілу та використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування, розподілу та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено сутнісне значення прибутку підприємства, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, надано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності формування, розподілу та використання прибутку підприємства, визначено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку