Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam322)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування, розподілу та використання прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Стовед»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку підприємства.
2.3. Загальний аналіз прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування, розподілу та використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування, розподілу та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, вивчено мету і завдання дослідження, а також розкрито інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено економічну сутність прибутку підприємства, оцінено законодавчі акти і літературу з аналізу, окреслено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, роз'яснено теоретичну модель аналізу, досліджено методику загального аналізу формування, розподілу та використання прибутку підприємства, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розглянуто здійснення чинникового аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку