Облік операцій на поточному рахунку в банку

Курсова робота (код: sam335)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та значення поточних рахунків у банку
2. Економічно-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика діяльності ТОВ "Ренесанс"
4. Організація обліку операцій на поточному рахунку в банку
5. Облік і документування операцій на поточному рахунку в банку
6. Облік в умовах використання комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку операцій на поточному рахунку в банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік операцій на поточному рахунку в банку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі визначено актуальність обліку готівкових коштів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також розроблено методичні прийоми курсової роботи обліку. В пунктах теорії дослідження наведено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, проаналізовано місце і роль фінансового обліку, сформульовано доктрину бухгалтерського обліку касових операцій підприємства, роз'яснено нормативно-правову базу, оцінено загальна економічна характеристика об'єкта, окреслено економічну оцінку підприємства. В другій частині курсової роботи розкрито організацію обліку, розглянуто нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення операцій на поточному рахунку в банку, досліджено фінансовий облік, оглянуто узагальнення показників у звітах підприємства, обстежено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках простежено узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто шляхи поліпшення обліку касових операцій підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку