Облік операцій на поточному рахунку в банку

Курсова робота (код: sam335)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та значення поточних рахунків у банку
2. Економічно-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика діяльності ТОВ "Ренесанс"
4. Організація обліку операцій на поточному рахунку в банку
5. Облік і документування операцій на поточному рахунку в банку
6. Облік в умовах використання комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку операцій на поточному рахунку в банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік операцій на поточному рахунку в банку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик об'єднує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність обліку готівкових коштів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження охарактеризовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, окреслено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, визначено теоретичні засади касових операцій підприємства, висунуто нормативне забезпечення і спеціальну літературу, вивчено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, надано аналіз діяльності підприємства. В практичному розділі курсової роботи оцінено організацію обліку, оглянуто діючу практику ведення обліку, документування операцій на поточному рахунку в банку, простежено управлінський облік, зумовлено узагальнення показників у звітах підприємства, опрацьовано вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження обліку, а також розкрито пропозиції щодо удосконалення обліку касових операцій підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку