Аналіз економічного зростання підприємства

Курсова робота (код: sam34)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Змiст політики економічного зростання
2. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Промпродторг"
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу економічного зростання
4. Аналіз і оцінка можливості банкрутства
5. Аналіз ділової активності
6. Аналіз підприємницького ризику
7. Методика аналізу економічного зростання в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки економічного зростання підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки господарювання підприємств, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано сутнісне значення діяльності підприємств, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, окреслено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оцінено інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано аналіз структури і динаміки економічного зростання підприємств, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, роз'яснено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку