Аналіз економічного зростання підприємства

Курсова робота (код: sam34)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Змiст політики економічного зростання
2. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Промпродторг"
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу економічного зростання
4. Аналіз і оцінка можливості банкрутства
5. Аналіз ділової активності
6. Аналіз підприємницького ризику
7. Методика аналізу економічного зростання в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки економічного зростання підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність оцінки господарювання підприємств, розглянуто мету і завдання дослідження, а також оглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розкрито економічну сутність діяльності підприємств, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз економічного зростання підприємств, з'ясовано напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано здійснення чинникового аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку