Аналіз і оцінка діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam340)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика ПП «Укртехнік»
2. Характеристика капіталу ПП «Укртехнік»
3. Затрати на виробництво і реалізації продукції та джерела їх фінансування
4. Прибутки (збитки) ПП «Укртехнік»
5. Оподаткування підприємств
6. Формування і використання обігових коштів підприємств
7. Безготівкові і готівкові грошові операції підприємств
8. Аналіз фінансової діяльності ПП «Укртехнік»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки господарювання підприємств, сформульовано мету і завдання дослідження, а також визначено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено сутнісне значення діяльності підприємств, оглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висунуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, надано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи обстежено розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу діяльності підприємства, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, наведено фінансову оцінку ефективності використання, оцінено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку