Аналіз і оцінка діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam340)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика ПП «Укртехнік»
2. Характеристика капіталу ПП «Укртехнік»
3. Затрати на виробництво і реалізації продукції та джерела їх фінансування
4. Прибутки (збитки) ПП «Укртехнік»
5. Оподаткування підприємств
6. Формування і використання обігових коштів підприємств
7. Безготівкові і готівкові грошові операції підприємств
8. Аналіз фінансової діяльності ПП «Укртехнік»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки господарювання підприємств, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також досліджено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено економічну сутність діяльності підприємств, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, надано організацію і здійснення оцінки наявності діяльності підприємства, розроблено напрямки удосконалення методики аналізу, визначено аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку