Облік, аналіз та аудит нематеріальних активів

Курсова робота (код: sam341)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності ПП «Укртехнік»
2. Організація бухгалтерського обліку в ПП «Укртехнік»
3. Облік нематеріальних активів
4. Аудит нематеріальних активів
5. Аналіз стану та використання нематеріальних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю нематеріальних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік нематеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик містить вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність перевірки матеріальних запасів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також наведено наукову новизну курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження розроблено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, зумовлено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, досліджено теоретичні засади матеріальних ресурсів підприємства, обстежено законодавчі акти, представлено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, висвітлено організаційно-економічну характеристику підприємства. В практичному розділі курсової роботи окреслено організацію обліку, проаналізовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення нематеріальних активів підприємства, простежено бухгалтерський облік, сформульовано формування бухгалтерської звітності, висунуто комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження обліку, а також надано напрями вдосконалення обліку матеріальних ресурсів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку