Облік, аналіз та аудит нематеріальних активів

Курсова робота (код: sam341)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності ПП «Укртехнік»
2. Організація бухгалтерського обліку в ПП «Укртехнік»
3. Облік нематеріальних активів
4. Аудит нематеріальних активів
5. Аналіз стану та використання нематеріальних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю нематеріальних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік нематеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота об'єднує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі розглянуто актуальність перевірки матеріальних запасів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також оглянуто інформаційну базу курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження вивчено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, розкрито облік як інформаційна база управління, наведено теоретичний зміст матеріальних ресурсів підприємства, розроблено законодавство і наукові посібники і статті, визначено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, висунуто організаційно-економічну характеристику підприємства. В другій частині курсової роботи представлено організацію обліку, оцінено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування нематеріальних активів підприємства, надано фінансовий облік, висвітлено формування бухгалтерської звітності, простежено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження обліку, а також сформульовано шляхи поліпшення обліку матеріальних ресурсів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку