Методика аналізу і оцінки показників звіту про фінансові результати

Курсова робота (код: sam345)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Звіт про фінансові результати як складова фінансової звітності
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Методика складання звіту про фінансові результати
5. Аналіз фінансових результатів підприємства
6. Аналіз рентабельності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства показників звіту про фінансові результати, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "економіка підприємства показників звіту про фінансові результати"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки прибутків і збитків, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розкрито науковий зміст фінансових результатів підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, представлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто теоретичну модель аналізу, простежено вертикальний і горизонтальний аналіз показників звіту про фінансові результати, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку