Методика аналізу і оцінки показників звіту про фінансові результати

Курсова робота (код: sam345)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Звіт про фінансові результати як складова фінансової звітності
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Методика складання звіту про фінансові результати
5. Аналіз фінансових результатів підприємства
6. Аналіз рентабельності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства показників звіту про фінансові результати, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "економіка підприємства показників звіту про фінансові результати"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки прибутків і збитків, наведено мету і завдання дослідження, а також розкрито інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано економічну сутність фінансових результатів підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, досліджено теоретичну модель аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз показників звіту про фінансові результати, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, простежено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку