Аналіз ефективності використання та стану оборотних активів

Курсова робота (код: sam346)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади функціонування оборотних активів підприємства.

1.1. Економічна сутність та види оборотних активів.
1.2. Оборот оборотних активів. Сутність операційного циклу.
1.3. Теоретико-методологічні засади дослідження стану та ефективності використання оборотних активів.

Розділ 2. Аналіз та оцінка ефективності використання оборотних активів підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»

2.1. Аналіз обсягів та структури оборотних активів підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»
2.2. Оцінка платоспроможності та ліквідності підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»
2.3. Оцінка ефективності використання оборотних активів підприємства

Розділ 3. Напрямки вдосконалення політики управління оборотними активами ЗАТ «Київський завод шампанських вин»

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки стану та ефективності використання оборотних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання та стану оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки обігових ресурсів, сформульовано мету і завдання дослідження, а також оглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи з'ясовано місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено науковий зміст оборотних активів підприємства, висунуто нормативно-правову базу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, опрацьовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки стану та ефективності використання оборотних активів, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, роз'яснено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розглянуто фінансову оцінку ефективності використання, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку