Аналіз ефективності використання та стану оборотних активів

Курсова робота (код: sam346)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади функціонування оборотних активів підприємства.

1.1. Економічна сутність та види оборотних активів.
1.2. Оборот оборотних активів. Сутність операційного циклу.
1.3. Теоретико-методологічні засади дослідження стану та ефективності використання оборотних активів.

Розділ 2. Аналіз та оцінка ефективності використання оборотних активів підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»

2.1. Аналіз обсягів та структури оборотних активів підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»
2.2. Оцінка платоспроможності та ліквідності підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»
2.3. Оцінка ефективності використання оборотних активів підприємства

Розділ 3. Напрямки вдосконалення політики управління оборотними активами ЗАТ «Київський завод шампанських вин»

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки стану та ефективності використання оборотних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання та стану оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки обігових ресурсів, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано економічну сутність оборотних активів підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, з'ясовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, визначено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності стану та ефективності використання оборотних активів, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено економічний аналіз якості користування, розкрито застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку