Аналіз ефективності використання та стану оборотних активів

Курсова робота (код: sam346)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади функціонування оборотних активів підприємства.

1.1. Економічна сутність та види оборотних активів.
1.2. Оборот оборотних активів. Сутність операційного циклу.
1.3. Теоретико-методологічні засади дослідження стану та ефективності використання оборотних активів.

Розділ 2. Аналіз та оцінка ефективності використання оборотних активів підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»

2.1. Аналіз обсягів та структури оборотних активів підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»
2.2. Оцінка платоспроможності та ліквідності підприємства ЗАТ «Київський завод шампанських вин»
2.3. Оцінка ефективності використання оборотних активів підприємства

Розділ 3. Напрямки вдосконалення політики управління оборотними активами ЗАТ «Київський завод шампанських вин»

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки стану та ефективності використання оборотних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання та стану оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки обігових ресурсів, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено сутнісне значення оборотних активів підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано розробку і обґрунтування методики аналізу, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано методику загального аналізу стану та ефективності використання оборотних активів, визначено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено методику факторного аналізу, зумовлено економічний аналіз якості користування, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку