Аналіз показників фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: sam347)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і призначення фінансової звітності
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Методика аналізу Балансу підприємства
5. Методика аналізу Звіту про фінансові результати
6. Методика аналізу Звіту про рух грошових коштів
7. Методика аналізу фінансової звітності підприємства умовах використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки показників фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз показників фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки показників звітів, обстежено мету і завдання дослідження, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано теорію аналізу фінансової звітності підприємства, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розроблено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, охарактеризовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано методику загального аналізу показників фінансової звітності підприємства, опрацьовано напрямки удосконалення методики аналізу, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, представлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу фінансової звітності підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку