Аналіз показників фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: sam347)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і призначення фінансової звітності
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Методика аналізу Балансу підприємства
5. Методика аналізу Звіту про фінансові результати
6. Методика аналізу Звіту про рух грошових коштів
7. Методика аналізу фінансової звітності підприємства умовах використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки показників фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз показників фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки показників звітів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи сформульовано місце аналізу в управлінні підприємством, простежено економічну сутність фінансової звітності підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оцінено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, обстежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз показників фінансової звітності підприємства, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розкрито фінансову оцінку ефективності використання, розроблено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано шляхи поліпшення аналізу фінансової звітності підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку