Аналіз показників фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: sam347)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність і призначення фінансової звітності
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Методика аналізу Балансу підприємства
5. Методика аналізу Звіту про фінансові результати
6. Методика аналізу Звіту про рух грошових коштів
7. Методика аналізу фінансової звітності підприємства умовах використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки показників фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз показників фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки показників звітів, висунуто мету і завдання дослідження, а також вивчено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи наведено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено сутнісне значення фінансової звітності підприємства, опрацьовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто методику загального аналізу показників фінансової звітності підприємства, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто здійснення чинникового аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено направлення щодо покращення аналізу фінансової звітності підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку