Методика аналізу фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства

Курсова робота (код: sam348)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Фінансова звітність підприємства як об'єкт економічного аналіу
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Глорі Джей»
4. Аналіз показників Балансу підприємства
5. Аналіз показників Звіту про фінансові результати
6. Аналіз показників Звіту про рух грошових коштів
7. Аналіз показників Звіту про власний капітал
8. Аналіз фінансової звітності підприємства умовах застосування комп'ютерної техніки
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансової звітності та ефективності господарювання"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки показників звітів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження проаналізовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, охарактеризовано теорію аналізу фінансової звітності підприємства, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, досліджено аналіз структури і динаміки фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, визначено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено здійснення чинникового аналізу, простежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансової звітності підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку