Методика аналізу фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства

Курсова робота (код: sam348)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Фінансова звітність підприємства як об'єкт економічного аналіу
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Глорі Джей»
4. Аналіз показників Балансу підприємства
5. Аналіз показників Звіту про фінансові результати
6. Аналіз показників Звіту про рух грошових коштів
7. Аналіз показників Звіту про власний капітал
8. Аналіз фінансової звітності підприємства умовах застосування комп'ютерної техніки
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансової звітності та ефективності господарювання"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки показників звітів, оглянуто мету і завдання дослідження, а також зумовлено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано науковий зміст фінансової звітності підприємства, розкрито наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи висунуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано теоретичну модель аналізу, оцінено методику загального аналізу фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, наведено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансової звітності підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку