Методика аналізу фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства

Курсова робота (код: sam348)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Фінансова звітність підприємства як об'єкт економічного аналіу
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Глорі Джей»
4. Аналіз показників Балансу підприємства
5. Аналіз показників Звіту про фінансові результати
6. Аналіз показників Звіту про рух грошових коштів
7. Аналіз показників Звіту про власний капітал
8. Аналіз фінансової звітності підприємства умовах застосування комп'ютерної техніки
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансової звітності та ефективності господарювання"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки показників звітів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено теорію аналізу фінансової звітності підприємства, зумовлено законодавчі акти і літературу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено теоретичну модель аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової звітності та ефективності господарювання підприємства, з'ясовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розкрито методику факторного аналізу, представлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу фінансової звітності підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку