Бухгалтерський облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam351)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі наведено актуальність обліку прибутків і збитків, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також вивчено методичні прийоми дослідження обліку. В розділі по теорії курсової роботи визначено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, обстежено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, розроблено теоретичний зміст фінансових результатів підприємства, розглянуто нормативне забезпечення і спеціальну літературу, висунуто роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, з'ясовано економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено організацію обліку, окреслено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документи з обліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, представлено бухгалтерський облік, оглянуто генерування даних обліку в звітності, простежено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження обліку, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення обліку фінансових результатів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку