Бухгалтерський облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam351)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота складає вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі простежено актуальність обліку прибутків і збитків, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено об’єкт і предмет дослідження обліку. В розділі по теорії курсової роботи охарактеризовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, окреслено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, досліджено теоретико-методичні основи фінансових результатів підприємства, розкрито нормативне забезпечення і спеціальну літературу, зумовлено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, представлено економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи надано організацію обліку, наведено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документальне забезпечення доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, оцінено аналітичний і синтетичний облік, з'ясовано узагальнення показників у звітах підприємства, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто шляхи поліпшення обліку фінансових результатів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку