Оцінка і аналіз ефективності діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam363)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ефективності діяльності підприємства
2. Огляд нормативної абази і аналіз спеціальної літератури з аналізу ефективності діяльності підприємства
3. Характеристика фінансово-господарської діяльності ТОВ «Субос-Аква»
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності діяльності підприємства
5. Оцінка та аналіз ефективності діяльності ТОВ «Субос-Аква»
6. Аналіз ефективності діяльності підприємства в умовах використання комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту ефективності діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність оцінки господарювання підприємств, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також наведено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, з'ясовано сутнісне значення діяльності підприємств, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, простежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи висунуто економічний аналіз об’єкта дослідження, надано теоретичну модель аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності діяльності підприємства, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто математичний розрахунок результатів застосування, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку