Оцінка і аналіз ефективності діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam363)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ефективності діяльності підприємства
2. Огляд нормативної абази і аналіз спеціальної літератури з аналізу ефективності діяльності підприємства
3. Характеристика фінансово-господарської діяльності ТОВ «Субос-Аква»
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності діяльності підприємства
5. Оцінка та аналіз ефективності діяльності ТОВ «Субос-Аква»
6. Аналіз ефективності діяльності підприємства в умовах використання комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту ефективності діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки господарювання підприємств, висунуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження вивчено місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано науковий зміст діяльності підприємств, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розроблено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності діяльності підприємства, обстежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено здійснення чинникового аналізу, роз'яснено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку