Аналіз ефективності використання ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam365)

Предмет:
економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ресурсів підприємства
2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу ресурсів підприємства
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ресурсів підприємства
5. Методика аналізу руху та ефективності використання ресурсів підприємства
6. Методика оптимізації аналізу ресурсів підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства ефективності використання ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки ресурсів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також розроблено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи зумовлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено науковий зміст активів підприємства, визначено нормативно-правову базу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, опрацьовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено методику загального аналізу ефективності використання ресурсів підприємства, висвітлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено здійснення чинникового аналізу, наведено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку