Аналіз ефективності використання ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam365)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ресурсів підприємства
2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу ресурсів підприємства
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ресурсів підприємства
5. Методика аналізу руху та ефективності використання ресурсів підприємства
6. Методика оптимізації аналізу ресурсів підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства ефективності використання ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки ресурсів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи окреслено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано науковий зміст активів підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, опрацьовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи зумовлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання ресурсів підприємства, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено здійснення чинникового аналізу, вивчено фінансову оцінку ефективності використання, простежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку