Аналіз ефективності використання ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam365)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ресурсів підприємства
2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу ресурсів підприємства
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ресурсів підприємства
5. Методика аналізу руху та ефективності використання ресурсів підприємства
6. Методика оптимізації аналізу ресурсів підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства ефективності використання ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність оцінки ресурсів, надано мету і завдання дослідження, а також проаналізовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено науковий зміст активів підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи опрацьовано розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено теоретичну модель аналізу, висвітлено організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання ресурсів підприємства, визначено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, зумовлено економічний аналіз якості користування, висунуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку