Облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam387)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність обліку господарювання підприємств, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано інформаційну базу дослідження обліку. В пунктах теорії курсової роботи наведено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, досліджено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, окреслено теоретичні засади діяльності підприємств, охарактеризовано законодавчі акти, розглянуто роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, представлено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В практичному розділі курсової роботи сформульовано організацію обліку, визначено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, з'ясовано управлінський облік, проаналізовано формування бухгалтерської звітності, розкрито комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках надано узагальнені результати дослідження обліку, а також висвітлено шляхи поліпшення обліку діяльності підприємств в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку