Облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam387)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі опрацьовано актуальність обліку господарювання підприємств, наведено мету і завдання курсової роботи, а також представлено інформаційну базу курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження висвітлено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, оцінено облік як інформаційна база управління, обстежено доктрину бухгалтерського обліку діяльності підприємств, розглянуто законодавство і наукові посібники і статті, простежено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, сформульовано економічну оцінку підприємства. В другій частині курсової роботи зумовлено організацію обліку, роз'яснено діючу практику ведення обліку, документування доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, досліджено бухгалтерський облік, з'ясовано формування бухгалтерської звітності, висунуто використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення обліку діяльності підприємств в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку