Облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam387)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі роз'яснено актуальність обліку господарювання підприємств, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто інформаційну базу дослідження обліку. В навчальному параграфі курсової роботи сформульовано поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, розкрито місце і роль фінансового обліку, охарактеризовано теоретичний зміст діяльності підприємств, висвітлено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, обстежено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, надано аналіз діяльності підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи оглянуто організацію обліку, зумовлено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік доходів, витрат і фінансових результатів операційної діяльності підприємства, простежено управлінський облік, оцінено складання фінансової звітності, розроблено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження обліку, а також окреслено шляхи поліпшення обліку діяльності підприємств в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку