Аналіз релевантної інформації для прийняття управлінських рішень

Курсова робота (код: sam388)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Зміст релевантної інформації
2. Рішення про спеціальне замовлення
3. Оптимальне використання ресурсів при наявності обмежень
4. Рішення стосовно ціноутворення:
4.1. Економічна модель ціноутворення
4.2. Ціноутворення на основі витрат
4.3. Ціноутворення на основі часу і матеріалів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки релевантної інформації для прийняття управлінських рішень, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі вивчено актуальність менеджменту, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи розкрито стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено теорію аналізу управління персоналом підприємства, опрацьовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи обстежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, оцінено організацію і здійснення оцінки наявності релевантної інформації для прийняття управлінських рішень, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано здійснення чинникового аналізу, охарактеризовано фінансову оцінку ефективності використання, представлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу управління персоналом підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку