Аналіз релевантної інформації для прийняття управлінських рішень

Курсова робота (код: sam388)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Зміст релевантної інформації
2. Рішення про спеціальне замовлення
3. Оптимальне використання ресурсів при наявності обмежень
4. Рішення стосовно ціноутворення:
4.1. Економічна модель ціноутворення
4.2. Ціноутворення на основі витрат
4.3. Ціноутворення на основі часу і матеріалів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки релевантної інформації для прийняття управлінських рішень, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність менеджменту, розкрито мету і завдання дослідження, а також роз'яснено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи висунуто місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено економічну сутність управління персоналом підприємства, висвітлено законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи охарактеризовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, окреслено аналіз структури і динаміки релевантної інформації для прийняття управлінських рішень, досліджено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано здійснення чинникового аналізу, надано фінансову оцінку ефективності використання, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу управління персоналом підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку