Аналіз релевантної інформації для прийняття управлінських рішень

Курсова робота (код: sam388)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Зміст релевантної інформації
2. Рішення про спеціальне замовлення
3. Оптимальне використання ресурсів при наявності обмежень
4. Рішення стосовно ціноутворення:
4.1. Економічна модель ціноутворення
4.2. Ціноутворення на основі витрат
4.3. Ціноутворення на основі часу і матеріалів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки релевантної інформації для прийняття управлінських рішень, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність менеджменту, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано теорію аналізу управління персоналом підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки релевантної інформації для прийняття управлінських рішень, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, розроблено здійснення чинникового аналізу, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено пропозиції щодо удосконалення аналізу управління персоналом підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку