Організація обліку амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів

Курсова робота (код: sam389)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2. Організація облікового процесу на підприємстві
3. Проект організації обліку необоротних матеріальних активів
3.1. Нормативно-правове регулювання обліку НМА
3.2. Класифікація і оцінка інших необоротних матеріальних активів
3.3. Організація синтетичного і аналітичного обліку НМА
3.4. Організація обліку надходження , наявності ,вибуття необоротних активів
3.5 Інвентаризація інших необоротних матеріальних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик об'єднує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку необігових ресурсів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також надано інформаційну базу курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи проаналізовано поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, представлено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, оглянуто теоретико-методичні основи необоротних активів підприємства, обстежено законодавство і наукові посібники і статті, оцінено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, сформульовано економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи розглянуто організацію обліку, роз'яснено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документи з обліку амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів, наведено аналітичний і синтетичний облік, зумовлено узагальнення показників у звітах підприємства, висунуто комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також окреслено направлення щодо покращення обліку необоротних активів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку