Організація обліку амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів

Курсова робота (код: sam389)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2. Організація облікового процесу на підприємстві
3. Проект організації обліку необоротних матеріальних активів
3.1. Нормативно-правове регулювання обліку НМА
3.2. Класифікація і оцінка інших необоротних матеріальних активів
3.3. Організація синтетичного і аналітичного обліку НМА
3.4. Організація обліку надходження , наявності ,вибуття необоротних активів
3.5 Інвентаризація інших необоротних матеріальних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик містить вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі надано актуальність обліку необігових ресурсів, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також зумовлено методичні прийоми курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи оцінено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, окреслено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, розкрито теоретичні засади необоротних активів підприємства, опрацьовано нормативне забезпечення і спеціальну літературу, вивчено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, простежено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В прикладному фрагменті курсової роботи розроблено організацію обліку, наведено діючу практику ведення обліку, первинний облік амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів, досліджено фінансовий облік, сформульовано узагальнення показників у звітах підприємства, з'ясовано комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто шляхи поліпшення обліку необоротних активів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку