Організація обліку амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів

Курсова робота (код: sam389)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2. Організація облікового процесу на підприємстві
3. Проект організації обліку необоротних матеріальних активів
3.1. Нормативно-правове регулювання обліку НМА
3.2. Класифікація і оцінка інших необоротних матеріальних активів
3.3. Організація синтетичного і аналітичного обліку НМА
3.4. Організація обліку надходження , наявності ,вибуття необоротних активів
3.5 Інвентаризація інших необоротних матеріальних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність обліку необігових ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено методичні прийоми курсової роботи обліку. В розділі по теорії курсової роботи простежено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, вивчено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, роз'яснено теоретико-методичні основи необоротних активів підприємства, обстежено нормативно-правову базу, розкрито роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, висунуто економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи наведено організацію обліку, опрацьовано діючу практику ведення обліку, первинний облік амортизації та зносу інших необоротних матеріальних активів, оглянуто управлінський облік, визначено генерування даних обліку в звітності, окреслено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто направлення щодо покращення обліку необоротних активів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку