Аналіз фінансового стану комерційного банку

Курсова робота (код: sam400)

Предмет: банківська справа

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану комерційного банку
2. Огляд нормативної бази і аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансового стану комерційного банку
3. Аналіз структури і динаміки активів, капіталу і зобов'язань
ВАТ "Банк Універсальний"
4. Коефіцієнтний аналіз і оцінка фінансового стану комерційного банку
5. Використання економічних нормативів в аналізі діяльності комерційного банку
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи фінансового стану комерційного банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність діяльності комерційних банків, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розкрито економічну сутність банківської системи, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, вивчено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто теоретичну модель аналізу, простежено методику загального аналізу фінансового стану комерційного банку, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено направлення щодо покращення аналізу банківської системи в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку