Аналіз фінансового стану комерційного банку

Курсова робота (код: sam400)

Предмет:
банківська справа

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану комерційного банку
2. Огляд нормативної бази і аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансового стану комерційного банку
3. Аналіз структури і динаміки активів, капіталу і зобов'язань
ВАТ "Банк Універсальний"
4. Коефіцієнтний аналіз і оцінка фінансового стану комерційного банку
5. Використання економічних нормативів в аналізі діяльності комерційного банку
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи фінансового стану комерційного банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність діяльності комерційних банків, обстежено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано теорію аналізу банківської системи, вивчено законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто теоретичну модель аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки фінансового стану комерційного банку, досліджено напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, наведено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу банківської системи в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку