Аналіз фінансового стану комерційного банку

Курсова робота (код: sam400)

Предмет: банківська справа

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану комерційного банку
2. Огляд нормативної бази і аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансового стану комерційного банку
3. Аналіз структури і динаміки активів, капіталу і зобов'язань
ВАТ "Банк Універсальний"
4. Коефіцієнтний аналіз і оцінка фінансового стану комерційного банку
5. Використання економічних нормативів в аналізі діяльності комерційного банку
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи фінансового стану комерційного банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розкрито актуальність діяльності комерційних банків, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, досліджено теорію аналізу банківської системи, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану комерційного банку, визначено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, охарактеризовано методику факторного аналізу, простежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу банківської системи в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку