Аналіз і планування витрат підприємства

Курсова робота (код: sam401)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та види витрат підприємства.
2. Основні фактори, що впливають на обсяг та склад витрат підприємства.
3. Аналіз динаміки обсягу та складу витрат підприємства .
4. Оцінка ефективності здійснення витрат підприємства .
5. Методика планування обсягу та складу витрат підприємства .
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність оцінки видатків і затрат, висвітлено мету і завдання дослідження, а також висунуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження проаналізовано місце аналізу в управлінні підприємством, опрацьовано теорію аналізу витрат підприємства, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено теоретичну модель аналізу, вивчено аналіз структури і динаміки витрат підприємства, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, зумовлено економічний аналіз якості користування, оглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку