Аналіз і планування витрат підприємства

Курсова робота (код: sam401)

Предмет: економіка підприємства

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та види витрат підприємства.
2. Основні фактори, що впливають на обсяг та склад витрат підприємства.
3. Аналіз динаміки обсягу та складу витрат підприємства .
4. Оцінка ефективності здійснення витрат підприємства .
5. Методика планування обсягу та складу витрат підприємства .
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади економіки підприємства витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки видатків і затрат, розглянуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано сутнісне значення витрат підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано розробку і обґрунтування методики аналізу, досліджено організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено методику загального аналізу витрат підприємства, окреслено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку