Трудові ресурси сільського господарства та шляхи підвищення ефективності їх використання

Курсова робота (код: sam404)

Предмет: менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Наукові основи ефективного використання трудових ресурсів

1.1. Економічна суть трудових ресурсів.
1.2. Методика вивчення наявності та використання трудових ресурсів

Розділ 2. Сучасний рівень забезпеченості трудовими ресурсами ті їх використання.

2.1. Правовий статус та організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Трудові ресурси, їх склад і забезпеченість ними господарства.
2.3. Використання трудових ресурсів

Розділ 3. Шляхи підвищення використання трудових ресурсів

3.1. Перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва та підвищення використання трудових ресурсів
3.2. Матеріальне та моральне стимулювання в підвищенні використання трудових ресурсів.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади менеджменту трудовими ресурсами сільського господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "менеджмент Трудові ресурси сільського господарства та шляхи підвищення ефективності їх використання"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, оцінено мету і завдання дослідження, а також висунуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, обстежено теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, наведено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи окреслено розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано організаційно-інформаційну модель аналізу, зумовлено вертикальний і горизонтальний аналіз трудовими ресурсами сільського господарства, визначено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, роз'яснено здійснення чинникового аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку