Трудові ресурси сільського господарства та шляхи підвищення ефективності їх використання

Курсова робота (код: sam404)

Предмет: менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Наукові основи ефективного використання трудових ресурсів

1.1. Економічна суть трудових ресурсів.
1.2. Методика вивчення наявності та використання трудових ресурсів

Розділ 2. Сучасний рівень забезпеченості трудовими ресурсами ті їх використання.

2.1. Правовий статус та організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Трудові ресурси, їх склад і забезпеченість ними господарства.
2.3. Використання трудових ресурсів

Розділ 3. Шляхи підвищення використання трудових ресурсів

3.1. Перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва та підвищення використання трудових ресурсів
3.2. Матеріальне та моральне стимулювання в підвищенні використання трудових ресурсів.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади менеджменту трудовими ресурсами сільського господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "менеджмент Трудові ресурси сільського господарства та шляхи підвищення ефективності їх використання"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, досліджено законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висвітлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки трудовими ресурсами сільського господарства, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто економічний аналіз якості користування, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку