Аналіз продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam405)

Предмет:
менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Наукові засади аналізу ефективності використання трудових ресурсів

1.1. Економічна сутність трудових ресурсів.
1.2. Методика аналізу наявності та використання трудових ресурсів

Розділ 2. Стан забезпеченості трудовими ресурсами підприємства.

2.1. Правовий статус та організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Трудові ресурси, їх склад і забезпеченість ними господарства.
2.3. Використання трудових ресурсів

Розділ 3. Пропозиції щодо поліпшення використання трудових ресурсів

3.1. Перспективи підвищення використання трудових ресурсів
3.2. Матеріальне та моральне стимулювання в підвищенні використання трудових ресурсів.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади менеджменту продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "менеджмент продуктивності праці та трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, визначено мету і завдання дослідження, а також наведено інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, з'ясовано законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи обстежено економічний аналіз об’єкта дослідження, представлено теоретичну модель аналізу, розкрито методику загального аналізу продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства, сформульовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, оцінено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку