Аналіз продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam405)

Предмет: менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Наукові засади аналізу ефективності використання трудових ресурсів

1.1. Економічна сутність трудових ресурсів.
1.2. Методика аналізу наявності та використання трудових ресурсів

Розділ 2. Стан забезпеченості трудовими ресурсами підприємства.

2.1. Правовий статус та організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Трудові ресурси, їх склад і забезпеченість ними господарства.
2.3. Використання трудових ресурсів

Розділ 3. Пропозиції щодо поліпшення використання трудових ресурсів

3.1. Перспективи підвищення використання трудових ресурсів
3.2. Матеріальне та моральне стимулювання в підвищенні використання трудових ресурсів.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади менеджменту продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "менеджмент продуктивності праці та трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі з'ясовано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, висунуто мету і завдання дослідження, а також оцінено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи досліджено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, зумовлено нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано методику загального аналізу продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку