Аналіз продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam405)

Предмет: менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Наукові засади аналізу ефективності використання трудових ресурсів

1.1. Економічна сутність трудових ресурсів.
1.2. Методика аналізу наявності та використання трудових ресурсів

Розділ 2. Стан забезпеченості трудовими ресурсами підприємства.

2.1. Правовий статус та організаційно-економічна характеристика підприємства.
2.2. Трудові ресурси, їх склад і забезпеченість ними господарства.
2.3. Використання трудових ресурсів

Розділ 3. Пропозиції щодо поліпшення використання трудових ресурсів

3.1. Перспективи підвищення використання трудових ресурсів
3.2. Матеріальне та моральне стимулювання в підвищенні використання трудових ресурсів.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади менеджменту продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "менеджмент продуктивності праці та трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі проаналізовано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження наведено місце аналізу в управлінні підприємством, висвітлено теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, охарактеризовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз продуктивності праці та трудових ресурсів підприємства, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку