Організація і методика аудиту фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam408)

Предмет: аудит


Зміст

Вступ
1. Роль аудиту в системі керування діяльністю суб'єкта підприємництва
2. Характеристика економічної практики підприємства
3. Оцінка практики ТОВ «Меркурій»
4. Характеристика критеріїв аудиторської перевірки фінансової функціонування господарства
5. Методологія оцінки аудиторського ризику
6. Аудиторські докази стосовно фінансової практики та процедури їх отримання
7. Показники аудиту економічної діяльності в умовах застосування комп'ютерних інформативних систем
8. Узагальнення наслідків аудиторської перевірки фінансової практики компанії
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
(044) 332-23-98,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової функціонування фірми, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота розподіляється на: передмова, а також теоретичні розділи та прикладні розділи, висновок, перелік використаних джерел, а також додаткові матеріали.

В вступі надано роль тематики курсової роботи і ціль і задачі дослідження та висвітлено предмети і об’єкт та інформаційні бази, методичний спосіб і наукову новизну проекту.

У першій рубриці представлено загальну суть об’єкту роботи, оцінку рівня розкриття досліджуваних тем нашими та закордонними вченими, визначення і доказ доцільності власного напряму вивчення питання та огляд законодавства і підстави й професіональних джерел й подана характеристика стану структури менеджменту товариства та оцінені його загальні дані діяльності й активу і пасиву в динаміці за попередні 3-4 роки, перспективи розвитку фірми загалом та за деякими напрямами, враження стосовно резервів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарювання.

У методичній частині розкрито організацію перевірки, здійснення перевірки фінансової функціонування фірми і визначено систему фінансового обліку у компанії й методику внутрішнього контролювання, виведення наслідків перевірки та написання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях проаналізовано наслідки реалізованого досліду за концепцією курсового дослідження і окреслені пропозиції для покращення контролю фінансової функціонування фірми.

Регістр використаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика вставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах надані розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 з статистичної звітності товариства і інформативні табличні матеріали а також первинні наслідки оцінювальних обчислень і другі джерела, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно з методологічними рекомендаціями інституті, де він був захищений, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Дана курсова робота була вже благополучно захищена в провідному університеті. Її можна споживати як шаблон для створення особистої курсової роботи чи для більшого оволодіння теми дослідження.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку