Облік надходження та вибуття основних засобів згідно П(С)БО та Податкового кодексу

Курсова робота (код: sam411)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Основні засоби як об'єкт обліку

1.1. Економічна сутність основних засобів, класифікація, оцінка

Розділ 2. Облік надходження основних засобів

2.1. Документальне оформлення надходження основних засобів
2.2. Облік надходження основних засобів згідно стандартам та ПКУ

Розділ 3. Облік вибуття основних засобів

3.1. Документальне оформлення вибуття основних засобів
3.2. Відображення вибуття ОЗ в бухгалтерському обліку згідно стандартів та ПКУ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку надходження та вибуття основних засобів згідно П(С)БО та Податкового кодексу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік надходження та вибуття основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота об'єднує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі опрацьовано актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також надано об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В пунктах теорії дослідження вивчено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, зумовлено облік як інформаційна база управління, висунуто теоретико-методичні основи основних засобів підприємства, окреслено нормативно-правову базу, представлено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, визначено організаційно-економічну характеристику підприємства. В другій частині курсової роботи оглянуто організацію обліку, проаналізовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документи з обліку надходження та вибуття основних засобів згідно П(С)БО та Податкового кодексу, з'ясовано фінансовий облік, наведено формування бухгалтерської звітності, оцінено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження обліку, а також розроблено пропозиції щодо удосконалення обліку основних засобів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку