Облік надходження та вибуття основних засобів згідно П(С)БО та Податкового кодексу

Курсова робота (код: sam411)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Основні засоби як об'єкт обліку

1.1. Економічна сутність основних засобів, класифікація, оцінка

Розділ 2. Облік надходження основних засобів

2.1. Документальне оформлення надходження основних засобів
2.2. Облік надходження основних засобів згідно стандартам та ПКУ

Розділ 3. Облік вибуття основних засобів

3.1. Документальне оформлення вибуття основних засобів
3.2. Відображення вибуття ОЗ в бухгалтерському обліку згідно стандартів та ПКУ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку надходження та вибуття основних засобів згідно П(С)БО та Податкового кодексу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік надходження та вибуття основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота складає вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі зумовлено актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, надано мету і завдання дослідження, а також з'ясовано методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження простежено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, оглянуто облік як інформаційна база управління, вивчено доктрину бухгалтерського обліку основних засобів підприємства, розглянуто нормативне забезпечення і спеціальну літературу, висвітлено загальна економічна характеристика об'єкта, окреслено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В другій частині курсової роботи представлено організацію обліку, обстежено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік надходження та вибуття основних засобів згідно П(С)БО та Податкового кодексу, розкрито управлінський облік, сформульовано формування бухгалтерської звітності, висунуто вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження обліку, а також наведено шляхи поліпшення обліку основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку