Аналіз власного капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam417)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління капіталом підприємства.

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу власного капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП "Світ охорони та захисту"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу власного капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз власного капіталу підприємства
2.4. Факторний аналіз власного капіталу підприємства

Розділ 3. Методика аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту власного капіталу підприємства та його оптимізація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент власного капіталу та його оптимізація"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки джерел фінансування, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи досліджено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено економічну сутність власного капіталу підприємства, надано законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто організацію і здійснення оцінки наявності власного капіталу підприємства та його оптимізація, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу власного капіталу підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку