Аналіз власного капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam417)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління капіталом підприємства.

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу власного капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП "Світ охорони та захисту"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу власного капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз власного капіталу підприємства
2.4. Факторний аналіз власного капіталу підприємства

Розділ 3. Методика аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту власного капіталу підприємства та його оптимізація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент власного капіталу та його оптимізація"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки джерел фінансування, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано економічну сутність власного капіталу підприємства, обстежено нормативно-правову базу з аналізу, окреслено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висвітлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, зумовлено вертикальний і горизонтальний аналіз власного капіталу підприємства та його оптимізація, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку