Аналіз власного капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam417)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління капіталом підприємства.

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу власного капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП "Світ охорони та захисту"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу власного капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз власного капіталу підприємства
2.4. Факторний аналіз власного капіталу підприємства

Розділ 3. Методика аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізація в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту власного капіталу підприємства та його оптимізація, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент власного капіталу та його оптимізація"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки джерел фінансування, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження простежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто теорію аналізу власного капіталу підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, опрацьовано організаційно-інформаційну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності власного капіталу підприємства та його оптимізація, роз'яснено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку