Аналіз власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam418)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Характеристика економічної діяльності підприємства, установи організації

Розділ 2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства

Розділ 3. Аналіз власного капіталу підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки джерел фінансування, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також висвітлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження опрацьовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено науковий зміст власного капіталу підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, визначено методику загального аналізу власного капіталу підприємства, оглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, роз'яснено здійснення чинникового аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку