Аналіз власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam418)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Характеристика економічної діяльності підприємства, установи організації

Розділ 2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства

Розділ 3. Аналіз власного капіталу підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розроблено актуальність оцінки джерел фінансування, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, досліджено науковий зміст власного капіталу підприємства, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розкрито економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз власного капіталу підприємства, визначено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, роз'яснено методику факторного аналізу, представлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку