Аналіз власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam418)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ

Розділ 1. Характеристика економічної діяльності підприємства, установи організації

Розділ 2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства

Розділ 3. Аналіз власного капіталу підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність оцінки джерел фінансування, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також наведено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено теорію аналізу власного капіталу підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висвітлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, зумовлено організацію і здійснення оцінки наявності власного капіталу підприємства, представлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано методику факторного аналізу, окреслено економічний аналіз якості користування, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку