Облік і аналіз затрат підприємства

Курсова робота (код: sam445)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Огляд та аналіз нормативно-правових актів та спеціальної літератури з теми дослідження
3. Фінансовий облік затрат підприємства
4. Податковий облік затрат
5. Управлінський облік затрат
6. Аналіз затрат підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота об'єднує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки видатків і затрат, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також визначено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження досліджено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, окреслено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, розроблено теоретико-методичні основи витрат підприємства, розглянуто нормативне забезпечення і спеціальну літературу, зумовлено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, вивчено економічну оцінку підприємства. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано організацію обліку, проаналізовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документування затрат підприємства, висунуто фінансовий облік, роз'яснено формування бухгалтерської звітності, наведено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження обліку, а також сформульовано пропозиції щодо удосконалення обліку витрат підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Рисунок з бухгалтерського обліку затрат


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку