Облік і аналіз затрат підприємства

Курсова робота (код: sam445)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Огляд та аналіз нормативно-правових актів та спеціальної літератури з теми дослідження
3. Фінансовий облік затрат підприємства
4. Податковий облік затрат
5. Управлінський облік затрат
6. Аналіз затрат підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі простежено актуальність оцінки видатків і затрат, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи зумовлено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, сформульовано ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, оцінено доктрину бухгалтерського обліку витрат підприємства, надано нормативно-правову базу, розроблено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, досліджено економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи охарактеризовано організацію обліку, обстежено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік затрат підприємства, визначено управлінський облік, представлено складання фінансової звітності, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження обліку, а також з'ясовано направлення щодо покращення обліку витрат підприємства в системі ринкової економіки.


Рисунок з бухгалтерського обліку затрат


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку