Облік і аналіз затрат підприємства

Курсова робота (код: sam445)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Огляд та аналіз нормативно-правових актів та спеціальної літератури з теми дослідження
3. Фінансовий облік затрат підприємства
4. Податковий облік затрат
5. Управлінський облік затрат
6. Аналіз затрат підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі висвітлено актуальність оцінки видатків і затрат, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи роз'яснено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, зумовлено облік як інформаційна база управління, розкрито теоретико-методичні основи витрат підприємства, досліджено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, представлено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, розглянуто аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи окреслено організацію обліку, проаналізовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, первинний облік затрат підприємства, опрацьовано бухгалтерський облік, обстежено складання фінансової звітності, сформульовано застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках визначено узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто шляхи поліпшення обліку витрат підприємства в системі ринкової економіки.


Рисунок з бухгалтерського обліку затрат


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку