Теоретичні засади та практика обліку фінансових доходів та витрат

Курсова робота (код: sam450)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність фінансових доходів та витрат.
2. Економічно-правовий аналіз нормативної бази та огляд джерел спеціальної літератури.
3. Коротка організаційно-економічна характеристика ТОВ «Алюр».
4. Методика бухгалтерського обліку фінансових доходів та витрат.
5. Удосконалення обліку фінансових доходів та витрат в умовах використання інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку фінансових доходів та витрат, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових доходів та витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі обстежено актуальність обліку прибутків і збитків, надано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми курсової роботи обліку. В пунктах теорії дослідження роз'яснено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, опрацьовано сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, сформульовано доктрину бухгалтерського обліку фінансових результатів підприємства, розглянуто законодавство і наукові посібники і статті, окреслено загальна економічна характеристика об'єкта, зумовлено аналіз діяльності підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи оцінено організацію обліку, проаналізовано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документи з обліку фінансових доходів та витрат, вивчено фінансовий облік, досліджено узагальнення показників у звітах підприємства, представлено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках наведено узагальнені результати дослідження обліку, а також простежено направлення щодо покращення обліку фінансових результатів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Рисунок з бухгалтерського обліку фінансових доходів та витрат


Курсова з бухобліку

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку