Теоретичні засади та практика обліку фінансових доходів та витрат

Курсова робота (код: sam450)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність фінансових доходів та витрат.
2. Економічно-правовий аналіз нормативної бази та огляд джерел спеціальної літератури.
3. Коротка організаційно-економічна характеристика ТОВ «Алюр».
4. Методика бухгалтерського обліку фінансових доходів та витрат.
5. Удосконалення обліку фінансових доходів та витрат в умовах використання інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку фінансових доходів та витрат, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових доходів та витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі оцінено актуальність обліку прибутків і збитків, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано наукову новизну курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи розглянуто поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, опрацьовано сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, проаналізовано теоретичні засади фінансових результатів підприємства, сформульовано законодавство і наукові посібники і статті, представлено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, висвітлено організаційно-економічну характеристику підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи вивчено організацію обліку, з'ясовано зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документальне забезпечення фінансових доходів та витрат, надано управлінський облік, досліджено генерування даних обліку в звітності, розроблено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження обліку, а також оглянуто шляхи поліпшення обліку фінансових результатів підприємства в нових умовах господарювання.


Рисунок з бухгалтерського обліку фінансових доходів та витрат


Курсова з бухобліку

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку