Аналіз звіту про фінансові результати підприємства

Курсова робота (код: sam464)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність звіту про фінансові результати підприємства
2. Методичні аспекти організації економічного аналізу звіту про фінансові результати
3. Загальна характеристика фінансово-господарської діяльності ТОВ "Стовед"
4. Організація і методика аналізу показників звіту про фінансові результати
5. Методика аналізу рентабельності
6. Аналіз показників звіту про фінансові результати в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки звіту про фінансові результати підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз звіту про фінансові результати"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі опрацьовано актуальність оцінки прибутків і збитків, оцінено мету і завдання дослідження, а також розкрито предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено економічну сутність фінансових результатів підприємства, окреслено законодавчі акти і літературу з аналізу, обстежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, надано організаційно-інформаційну модель аналізу, оглянуто методику загального аналізу звіту про фінансові результати підприємства, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено здійснення чинникового аналізу, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Рисунок з аналізу господарської діяльності звіту про фінансові результати


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку