Аналіз звіту про фінансові результати підприємства

Курсова робота (код: sam464)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність звіту про фінансові результати підприємства
2. Методичні аспекти організації економічного аналізу звіту про фінансові результати
3. Загальна характеристика фінансово-господарської діяльності ТОВ "Стовед"
4. Організація і методика аналізу показників звіту про фінансові результати
5. Методика аналізу рентабельності
6. Аналіз показників звіту про фінансові результати в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки звіту про фінансові результати підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз звіту про фінансові результати"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки прибутків і збитків, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи оглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, представлено сутнісне значення фінансових результатів підприємства, висунуто нормативно-правову базу з аналізу, досліджено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи наведено економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено теоретичну модель аналізу, окреслено методику загального аналізу звіту про фінансові результати підприємства, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено економічний аналіз якості користування, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено направлення щодо покращення аналізу фінансових результатів підприємства в нових умовах господарювання.


Рисунок з аналізу господарської діяльності звіту про фінансові результати


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку