Аналіз звіту про фінансові результати підприємства

Курсова робота (код: sam464)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність звіту про фінансові результати підприємства
2. Методичні аспекти організації економічного аналізу звіту про фінансові результати
3. Загальна характеристика фінансово-господарської діяльності ТОВ "Стовед"
4. Організація і методика аналізу показників звіту про фінансові результати
5. Методика аналізу рентабельності
6. Аналіз показників звіту про фінансові результати в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки звіту про фінансові результати підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз звіту про фінансові результати"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки прибутків і збитків, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження визначено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено сутнісне значення фінансових результатів підприємства, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, зумовлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано теоретичну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності звіту про фінансові результати підприємства, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено направлення щодо покращення аналізу фінансових результатів підприємства в нових умовах господарювання.


Рисунок з аналізу господарської діяльності звіту про фінансові результати


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку