Економічний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємства

Курсова робота (код: kr045)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика матеріальних оборотних активів торговельних підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки обігових ресурсів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також зумовлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено економічну сутність оборотних активів підприємства, оцінено законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, досліджено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено організацію і здійснення оцінки наявності матеріальних оборотних активів торговельних підприємств, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, проаналізовано здійснення чинникового аналізу, оглянуто математичний розрахунок результатів застосування, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку