Економічний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємства

Курсова робота (код: kr045)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика матеріальних оборотних активів торговельних підприємств як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки обігових ресурсів, надано мету і завдання дослідження, а також розкрито інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено теорію аналізу оборотних активів підприємства, зумовлено нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи проаналізовано економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств, представлено напрямки удосконалення методики аналізу, сформульовано здійснення чинникового аналізу, наведено фінансову оцінку ефективності використання, простежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку