Економічний аналіз доходів та фінансування в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr046)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика доходів та фінансування в установах охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
7. Аналіз доходів та фінансування в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів та фінансування в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також представлено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, охарактеризовано економічну сутність доходів бюджетних установ, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розроблено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи сформульовано економічний аналіз об’єкта дослідження, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, оцінено методику загального аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено здійснення чинникового аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу доходів бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку