Економічний аналіз доходів та фінансування в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr046)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика доходів та фінансування в установах охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
7. Аналіз доходів та фінансування в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів та фінансування в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі з'ясовано актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено теорію аналізу доходів бюджетних установ, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито теоретичну модель аналізу, досліджено аналіз структури і динаміки доходів та фінансування в установах охорони здоров'я, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, опрацьовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу доходів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку