Економічний аналіз товарних операцій торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr047)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій торговельного підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу товарних операцій торговельного підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу товарних операцій торговельного підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу товарних операцій торговельного підприємства
6. Факторний аналіз товарних операцій торговельного підприємства
7. Методика аналізу товарних операцій торговельного підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних операцій торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки ресурсу товарів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи сформульовано місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено економічну сутність товарних запасів підприємства, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи проаналізовано розробку і обґрунтування методики аналізу, висвітлено теоретичну модель аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз товарних операцій торговельного підприємства, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, досліджено здійснення чинникового аналізу, простежено математичний розрахунок результатів застосування, окреслено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу товарних запасів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку