Економічний аналіз товарних операцій торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr047)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій торговельного підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу товарних операцій торговельного підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу товарних операцій торговельного підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу товарних операцій торговельного підприємства
6. Факторний аналіз товарних операцій торговельного підприємства
7. Методика аналізу товарних операцій торговельного підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних операцій торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі з'ясовано актуальність оцінки ресурсу товарів, простежено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження опрацьовано місце аналізу в управлінні підприємством, розглянуто сутнісне значення товарних запасів підприємства, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, оглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, наведено аналіз структури і динаміки товарних операцій торговельного підприємства, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено методику факторного аналізу, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу товарних запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку