Економічний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr048)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з грошовими коштами бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Процес аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, простежено мету і завдання дослідження, а також розкрито інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано науковий зміст грошових коштів підприємства, визначено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності операцій з грошовими коштами бюджетної установи, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оцінено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, обстежено економічний аналіз якості користування, вивчено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку