Економічний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr048)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з грошовими коштами бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Процес аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі зумовлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, досліджено мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано економічну сутність грошових коштів підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, оглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, представлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи обстежено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто теоретичну модель аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи, з'ясовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку