Аналіз виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr051)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи надано місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено сутнісне значення кошторису бюджетних установ, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, простежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, висвітлено теоретичну модель аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано здійснення чинникового аналізу, вивчено математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку