Аналіз виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr051)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано економічну сутність кошторису бюджетних установ, наведено законодавчі акти і літературу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено методику факторного аналізу, розроблено економічний аналіз якості користування, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку