Економічний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи

Курсова робота (код: kr054)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи розкрито результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості бюджетної установи, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, простежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку