Економічний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи

Курсова робота (код: kr054)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, надано мету і завдання дослідження, а також представлено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, розкрито законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності дебіторської заборгованості бюджетної установи, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку