Економічний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи

Курсова робота (код: kr054)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, розглянуто мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, обстежено науковий зміст дебіторської заборгованості підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано теоретичну модель аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку