Економічний аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr058)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотних активів закладів охорони здоров'я
2. Нормативно-правова база аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки обігових ресурсів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження вивчено місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано економічну сутність оборотних активів підприємства, розроблено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки оборотних активів закладів охорони здоров'я, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, оцінено методику факторного аналізу, зумовлено фінансову оцінку ефективності використання, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку