Економічний аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr058)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотних активів закладів охорони здоров'я
2. Нормативно-правова база аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки обігових ресурсів, зумовлено мету і завдання дослідження, а також досліджено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи сформульовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто науковий зміст оборотних активів підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи обстежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, охарактеризовано теоретичну модель аналізу, визначено методику загального аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, надано методику факторного аналізу, проаналізовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку