Економічний аналіз капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr059)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності капіталу підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу капіталу підприємства і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу капіталу підприємства
5. Процес аналізу капіталу підприємства
6. Факторний аналіз капіталу підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу капіталу підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки джерел фінансування, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також представлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи наведено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, обстежено сутнісне значення власного капіталу підприємства, розкрито наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи охарактеризовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, простежено теоретичну модель аналізу, висвітлено методику загального аналізу капіталу підприємства, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено методику факторного аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено направлення щодо покращення аналізу власного капіталу підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку