Економічний аналіз капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr059)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності капіталу підприємства
2. Нормативно-правова база аналізу капіталу підприємства і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу капіталу підприємства
5. Процес аналізу капіталу підприємства
6. Факторний аналіз капіталу підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу капіталу підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки джерел фінансування, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження зумовлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розроблено економічну сутність власного капіталу підприємства, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи наведено економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто вертикальний і горизонтальний аналіз капіталу підприємства, окреслено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто економічний аналіз якості користування, простежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу власного капіталу підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку