Економічний аналіз діяльності приватного підприємства

Курсова робота (код: kr064)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність діяльності приватного підприємства
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу діяльності приватного підприємства
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу діяльності приватного підприємства
5. Методика загального аналізу діяльності приватного підприємства
6. Методика факторного аналізу діяльності приватного підприємства
7. Аналіз діяльності приватного підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності приватного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки господарювання підприємств, визначено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розкрито стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено теорію аналізу діяльності підприємств, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності діяльності приватного підприємства, представлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, проаналізовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку