Економічний аналіз витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості

Курсова робота (код: kr066)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
2. Законодавче забезпечення аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
5. Процес аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
6. Визначення впливу факторів при аналізі витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
7. Аналіз витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено теорію аналізу собівартості і витрат підприємства, наведено нормативно-правову базу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано теоретичну модель аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості, сформульовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено здійснення чинникового аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, проаналізовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано направлення щодо покращення аналізу собівартості і витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку