Економічний аналіз витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості

Курсова робота (код: kr066)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
2. Законодавче забезпечення аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
5. Процес аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
6. Визначення впливу факторів при аналізі витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
7. Аналіз витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито науковий зміст собівартості і витрат підприємства, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, вивчено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості, зумовлено напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу собівартості і витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку