Економічний аналіз витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості

Курсова робота (код: kr066)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
2. Законодавче забезпечення аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
5. Процес аналізу витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
6. Визначення впливу факторів при аналізі витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
7. Аналіз витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також розроблено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано економічну сутність собівартості і витрат підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, простежено здійснення чинникового аналізу, зумовлено економічний аналіз якості користування, визначено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано пропозиції щодо удосконалення аналізу собівартості і витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку