Економічний аналіз виробничої собівартості підприємства промисловості

Курсова робота (код: kr068)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виробничої собівартості підприємств промисловості
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виробничої собівартості підприємств промисловості
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виробничої собівартості підприємств промисловості: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу виробничої собівартості підприємств промисловості
6. Методика факторного аналізу виробничої собівартості підприємств промисловості
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виробничої собівартості підприємств промисловості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виробничої собівартості підприємств промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розглянуто актуальність оцінки калькуляції видатків на продукцію, вивчено мету і завдання дослідження, а також наведено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висунуто місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено науковий зміст собівартості і витрат підприємства, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи простежено економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки виробничої собівартості підприємств промисловості, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, надано методику факторного аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено шляхи поліпшення аналізу собівартості і витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку