Економічний аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr069)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Проведення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Методика аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі представлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, висунуто мету і завдання дослідження, а також з'ясовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження охарактеризовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано економічну сутність кошторису бюджетних установ, визначено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, зумовлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, обстежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, досліджено напрямки удосконалення методики аналізу, оглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку