Економічний аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr069)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Проведення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Методика аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, оцінено мету і завдання дослідження, а також наведено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто сутнісне значення кошторису бюджетних установ, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, роз'яснено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, проаналізовано методику факторного аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку