Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr071)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також надано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження опрацьовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено економічну сутність грошових коштів підприємства, зумовлено нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено інформаційне забезпечення та методи аналізу, вивчено організацію і здійснення оцінки наявності операцій з грошовими коштами бюджетної установи, сформульовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено здійснення чинникового аналізу, простежено економічний аналіз якості користування, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено направлення щодо покращення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку