Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr071)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також простежено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено науковий зміст грошових коштів підприємства, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, з'ясовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано здійснення чинникового аналізу, визначено математичний розрахунок результатів застосування, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку