Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr071)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, вивчено мету і завдання дослідження, а також досліджено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено сутнісне значення грошових коштів підприємства, зумовлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи, роз'яснено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто економічний аналіз якості користування, висвітлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку