Економічний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr073)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Факторний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі простежено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено сутнісне значення спеціальних коштів бюджетних установ, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, роз'яснено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, зумовлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності фінансування та цільового використання бюджетних коштів, представлено напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, проаналізовано економічний аналіз якості користування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено направлення щодо покращення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку