Економічний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr073)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Факторний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, наведено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи вивчено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено сутнісне значення спеціальних коштів бюджетних установ, розкрито нормативно-правову базу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано методику загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено економічний аналіз якості користування, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку