Економічний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr073)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Факторний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі досліджено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, оцінено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи зумовлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено економічну сутність спеціальних коштів бюджетних установ, простежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи роз'яснено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку