Економічний аналіз фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: kr077)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансового стану підприємств
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу фінансового стану підприємств
5. Методика загального аналізу фінансового стану підприємств
6. Визначення впливу факторів при аналізі фінансового стану підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансового стану підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також обстежено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано теорію аналізу фінансового стану підприємства, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, зумовлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану підприємств, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано шляхи поліпшення аналізу фінансового стану підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку