Економічний аналіз операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr078)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операційної діяльності підприємств торгівлі як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операційної діяльності підприємств торгівлі
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операційної діяльності підприємств торгівлі: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу операційної діяльності підприємств торгівлі
6. Визначення впливу факторів при аналізі операційної діяльності підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу операційної діяльності підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки господарювання підприємств, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження проаналізовано місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено теорію аналізу діяльності підприємств, зумовлено нормативно-правову базу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи наведено економічний аналіз об’єкта дослідження, опрацьовано теоретичну модель аналізу, висунуто вертикальний і горизонтальний аналіз операційної діяльності підприємств торгівлі, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, простежено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку